• Среда 27.05.2020
  • Харьков +9°С
  • USD 26.9
  • EUR 29.51

У Харкові відновили тролейбусний маршрут, який ходив 11 років тому (відео)

Харьков    1083
У Харкові відновили тролейбусний маршрут, який ходив 11 років тому (відео)

Про те, що у Харкові почне курсувати новий тролейбусний маршрут №17 стало відомо під час сесії міськради в середині літа. Рогатих мали виділити після того, як Харків отримає всі п’ятдесят сім машин, закуплених в рамках кредиту з Європейським банком реконструкції та розвитку.

У мерії зазначили: рейс відновили за проханнями харків’ян. 17  перестав курсувати одинадцять років тому. Маршрут тоді дещо відрізнявся – тролейбус їздив від науково-промислового об’єднання “Коммунар”, що на вулиці Рудика, до майдану Конституції.

Довжина маршруту – близько шести кілометрів. Ним курсують два тролейбуси. Очікувати транспорт доведеться близько  п’ятнадцяти хвилин, каже водій рогатого Вадим.

 

Вадим, водій тролейбусу
Там студентов много и больница там. В принципе, он нужен. Ну пока люди еще не знают. Нет, нет – полный почти – нет. А такая средняя загрузка – это в час пик. 

 

 

Харків’яни стверджують – зайвим маршрут точно не буде.

 

Валерій Соколов, пенсіонер
С 1988 по 2008 год этот маршрут четко курсировал. Завоз работал на полную мощность. Тут же Коммуннар, так как и авиазавод. Поэтому он никогда там лишним не был. Я думаю и сейчас эти заводы работают, хотя уже в пол силы. И людям они помогут добираться до работы. 

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.