Ще одна жертва удару по “Новій пошті”: чоловік помер у реанімації
25-річний співробітник “Нової пошти”, який перебував у лікарні з моменту ракетного удару по терміналу в Коротичі, помер.
Про смерть одного із постраждалих повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов.
“Чоловік 25 років, який був госпіталізований до медичного закладу внаслідок удару окупантів по терміналу «Нової пошти», сьогодні вранці помер у лікарні”, – написав Синєгубов у телеграмі.
Читайте також: У Харкові попрощалися із працівником “Нової пошти”, який загинув у терміналі (відео)
Кількість загиблих від удару по “Новій пошті” таким чином зросла до семи. Ще 12 осіб – у лікарні, з них двоє досі залишаються у реанімації.
Нагадаємо, дві російські ракети С-300 вдарили по “Новій пошті” в Коротичі о 22:10 21 жовтня. Шість співробітників підприємства загинули на місці, ще 17 отримали поранення різного ступеня тяжкості. У ДСНС повідомили про значне руйнування будівлі термінала та пожежу на площі близько 300 квадратних метрів. Пізніше “Нова пошта” повідомила імена та вік усіх шести загиблих співробітників. Молодшому з них був 21 рік, старшому – 31.




