• Пятница 25.09.2020
  • Харьков +18.45°С
  • USD 28.25
  • EUR 32.89

Харків’янам розповіли, як не бути обманутими під час виборів (відео)

Харьков    290
Харків’янам розповіли, як не бути обманутими під час виборів (відео)

В Україні кілька днів триває передвиборча кампанія. Представники Виборчої Ради Харкова розповіли план дій, які допоможуть громадянам правильно віддати свої голоси.

Олександра Щукіна, координаторка Виборчої Ради Харкова
Кампанія тільки почалась, але на виборців тисне реклама та агітація. Не тільки традиційна з бордів та телебачення, але і прихована, також, задіяні всі можливі соціальні мережі, лідери думок. І це дуже заважає свідомому вибору громадян. Тому ми хочемо переключити їх увагу саме на зміст кампанії, та зміст програм. 

Наразі передвиборчих програм у кандидатів ще немає – їх можна буде побачити після 24 вересня. Однак експерти вже підготували перелік актуальних проблем регіону, за яким аналізуватимуть обіцянки кандидатів.

Марина Ніколаєва, комунікаційниця Виборчої Ради Харкова
И в области, и в городе есть документы, которые регулируют каким образом область и город будут развиваться, каким образом будут развиваться местные громады. Иногда мы сталкиваемся с тем, что отдельные депутаты даже не читают эти программы, они просто идут во власть и не знают, что с этим делать. 

Крім цього, експерти радять звертати увагу і на інші фактори при виборі того чи іншого кандидата.

Ольга Мірошник, експертка
Перш ніж голосувати, мабуть, ми повинні подумати: “А чи буде доступна ця людина, коли стане депутатом чи мером міста після виборів?”. От уявіть собі, ви обираєте крутого бізнесмена, у нього декілька, у нього велика команда охоронців. Уявіть собі, після виборів ви до цього депутата зможете достукатись? Мені здається, ні. 

Фахівці вже виділяють кілька тенденцій у передвиборчій агітації.

Марина Ніколаєва, комунікаційниця Виборчої Ради Харкова
Есть представители действующей власти, у которых, действительно, главный месседж – доказать именно успешность своего управления, недаром такой слоган они выбрали. И доказать его успешность во всех сферах. 01:17 СКЛ 01:40 Все остальные представители политических сил, то что мы сейчас видим. Их работа, скажем так, политическая, сводится именно к критике власти. 

Першу публічну дискусію Виборча Рада анонсувала на кінець вересня – на питання експертів відповідатимуть кандидати у мери міст. Крім Харкова, аналогічні програми працюють у Дніпрі, Запоріжжі та Одесі.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на телеграм-канал: t.me/objectivetv або на вайбер-канал: https://cutt.ly/lyDk847

 

Автор: Антон Малиновський
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.