Повторні “прильоти” по Харкову вранці – є постраждалі (доповнено)
Вранці 14 травня росіяни знову почали бити по місту. Під атакою ЗС РФ опинилися два райони.
Доповнено о 09:55. Терехов поінформував: у Салтівському районі через удар постраждали шестеро людей. “Шахед” пошкодив сім будинків та два гуртожитки. За інформацією Синєгубова, 12 людей госпіталізовані після “прильоту” у Шевченківському районі. У всіх постраждалих – вибухові травми, двоє людей – у тяжкому стані.
Спочатку окупанти вдарили по Салтівському району – там прилетів “Шахед”. Мер Ігор Терехов поінформував, що наслідки обстрілу ще встановлюють.
Незабаром начальник ХОВА Олег Синєгубов написав: росіяни обстріляли ще й Шевченківський район – там є постраждалі. Попередньо, ворог випустив БпЛА.
“Відомо про 11 постраждалих людей. Усім надається медична допомога. Наші екстрені служби працюють на місці обстрілу”, – повідомив Синєгубов.
Нагадаємо, “Шахед” вранці 14 травня вдарив по Харкову. За інформацією мера Ігоря Терехова, ворог випустив «Шахед» по Основ’янському району. Даних про руйнування та постраждалих немає.





