Ворог продовжує обстрілювати звільнені населені пункти Харківщини
Минулої доби ворог обстріляв 7 прикордонних населених пунктів, звільнених під час контрнаступу ЗСУ.
Про це в ранковому зведенні 20 вересня повідомляє Генштаб ЗСУ.
Читайте також: Рука із синьо-жовтими браслетами: історія військового, який загинув на Ізюмщині
Так, з мінометів, танків та артилерії було обстріляно Козача Лопань, Шевченкове, Дергачі, Кам’янка, Стріляччя, Глибоке та Дворічне.
Нагадаємо, частина Боровщини залишається під окупацією , військові РФ заселяються до будинків і окопуються.





