• Четверг 25.04.2019
  • Харьков +23°С
  • USD 26.59
  • EUR 29.81

У Харкові відкрили оновлений Центр реінтеграції для безхатченків (відео)

Общество    2928
У Харкові відкрили оновлений Центр реінтеграції для безхатченків (відео)

У центрі одночасно можуть отримувати соціальні послуги до 165 осіб.

На вулиці Миру, 102 відкрили оновлений центр для безхатченків. Заклад працював у Харкові з 2010-го, в минулому році його почали капітально ремонтувати. У закладі модернізували дах, фасад та внутрішні приміщення, замінили вікна, встановили нові системи водопостачання та опалення.

Світлана Горбунова-Рубан, заступник Харківського міського голови

Здесь оказываются услуги медицинского характера, услуги социального характера, услуги по восстановлению документов, услуги по поиску родственных связей. Все те моменты, которые могли бы помочь человеку выйти из той ситуации, в которой он оказался.

Центр реінтеграції пропонує притулок людям, що опинилися в скрутних життєвих обставинах. Реконструкцію та обладнання будівлі робили за підтримки німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

Рене Фон Прондзінскі, менеджер проекту «Розвиток соціальної інфраструктури Німецької Федеральної компанії “GIZ Україна”»

Нам очень приятно, что мы можем официально передать это помещение до наступления холодов, это очень важно.

Заклад розрахований на 120 місць. Взимку — більше, ліжка можуть прибрати та видати людям матраци.

Олексій Сорокін, директор комунального закладу «Харьківський міський центр реінтеграції бездомних осіб»

На втором этаже у нас 6 комнат для проживания. Это отделение адаптации из мест лишения свободы, куда обращаются люди из колонии. Внизу у нас также добавилось комнат: у нас было одна женская и две мужские для проживания бездомных, на данный момент у нас 4 мужских, одна женская комната и пункт обогрева.

У центрі зробили санвузол для людей з обмеженими можливостями. Також є кімната для фізичних вправ та їдальня. Ночувати у закладі можна з шостої  вечора до дев’ятої ранку.

Автор: Ольга Куріленко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.