• Суббота 22.02.2020
  • Харьков +1°С
  • USD 24.48
  • EUR 26.42

Третій півмарафон: 825 учасників пробігли вулицями Харкова (відео)

Общество    1065
Третій півмарафон: 825 учасників пробігли вулицями Харкова (відео)

Вперше забіг відбувся новою сертифікованою трасою. 

Змінити конфігурацію траси організаторів змусила кількість учасників. З року в рік вона зростає. Якщо в 2018-му бігли 600 чоловік, то цього разу — чи не на половину більше. Основна частина маршруту проходила по проспекту Науки.

Андрій Павелко, співорганізатор Харківського півмарафону

Мы перестали помещаться на велодорожке. В прошлом году мы в два раза подняли лимиты на этой дистанции, а более пятисот человек велодорожка просто не выдерживает, она достаточно узкая. Мы разделили «пятерку» и полумарафон по времени, и все равно было еще много желающих.

За три роки проведення півмарафону його абсолютний переможець не змінюється. Це — Дмитро Пожевілов з Чугуєва. 21 км і 97 метрів він пробіг за годину 11 хвилин і 29 секунд.

Дмитро Пожевілов, переможець Харківського півмарафону

Конечно, рекорд трассы я свой не побил, но я и особо не готовился на полумарафон, я его рассматриваю как тренировку и подготовку к харьковскому марафону, так что на данный момент я доволен результатом.

У жіночому заліку першою стала Тетяна Вілісова з Новомосковську, вона — переможниця минулорічного харківського марафону. До 14-го кілометра лідери бігли групою, а потім Вілісова відірвалась від переслідувачок і на фініші виграла майже хвилину у харків’янки Тетяни Вернигор.

Тетяна Вілісова, переможниця Харківського півмарафону

Я увидела, что немного падает темп, и я не успеваю на тот результат, на который планировала, поэтому мне пришлось чуть-чуть добавить.

Тетяна Вернигор, срібна призерка Харківського півмарафону

Хорошо, что Таня Вилисова приехала, очень комфортно с ней бежать. Мы больше половины вместе бежали, друг другу помогали, так как наш пейсмейкер на 1:20 куда-то делся неожиданно после 11-го километра. Ну а после мне стало тяжело, я отстала и бежала сама.

П’ятикілометрову дистанцію виграли харків’яни — відповідно, Нестор Лучик і Ольга Донченко.

Автор: Олександр Григоров
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.