Я вважаю, що треба не гратися з термінами, а працювати з нашими друзями й партнерами, — Клімкін
Я вважаю, що треба не гратися з термінами, а працювати з нашими друзями й партнерами, і не тільки з Німеччиною та Францією, але насамперед із ними як сторонами Нормандського формату, для того, щоби спільно тиснути на Росію. І, звичайно, двосторонні контакти мають сенс тільки з Росією, оскільки все це йде з Москви.





