Повний колапс та катастрофа – Арестович про становище окупантів на Харківщині
ЗСУ під час контрнаступу в Харківській області захопили тисячі ворожих снарядів та десятки одиниць нової техніки.
Про це радник Офісу президента Олексій Арестович повідомив в ефірі ФейгінLIVE.
“У нас велика проблема. Нема куди подіти полонених вже. Стільки набрали, війська не справляються”, – сказав він.
За його словами, українські захисники протягом трьох діб пройшли близько сотні кілометрів. Понад 30 населених пунктів, про звільнення яких повідомив президент Володимир Зеленський , знаходяться на напрямку Балаклія-Куп’янськ.
Із урахуванням подій навколо Ізюма, за словами Арестовича, на Харківщині в окупантів – “повний колапс та катастрофа”.
“Як цунамі зносить російські війська. Ми захопили тисячі снарядів, десятки одиниць техніки новітньої… Якщо російські чати мають рацію, і ми добиваємо ізюмське угруповання, то це, гадаю, тисячі полонених. І не забуваємо, що там штаб 20-ї армії. Можливо, буде вкрай сумна доля російського командування на рівні армії”, – додав радник ОП.





