Live

Міністр охорони здоров’я заявив, що при визначенні рівня епідбезпеки користуються тільки цифрами

Политика   
Міністр охорони здоров’я заявив, що при визначенні рівня епідбезпеки користуються тільки цифрами

Ми чесно та прозоро висвітлюємо ситуацію в тому чи іншому регіоні. Ми показуємо цифри, у зв’язку з чи потрібно вводити зелений або жовтий, або червоний рівні. В Міністерстві охорони здоров’я немає жодного натяку на політику.  Всі розрахунки здійснюються у автоматичному режимі, людський фактор тут відсутній. Єдиний пріоритет — здоров’я та безпека українців.

Автор: Максим Степанов, Міністр охорони здоров’я України

Популярно



  • Чтобы узнавать о самом важном, актуальном, интересном в Харькове, Украине и мире:
  • подписывайтесь на нас в Telegram и обсуждайте новости в нашем чате,
  • следите за нами в соцсетях: Facebook , Instagram, Viber, Threads, LinkedIn, Google News, Bluesky,
  • смотрите в Youtube, TikTok, пишите или присылайте новости Харькова в нашего бота.

Если вам интересна новость: «Міністр охорони здоров’я заявив, що при визначенні рівня епідбезпеки користуються тільки цифрами», то посмотрите больше в разделе Политика на сайте Медиа-группы «Объектив»

  • • Больше свежих новостей из Харькова, Украины и мира на похожие темы у нас на сайте:
  • • Воспользуйтесь поиском на сайте Объектив.TV и обязательно находите новости согласно вашим предпочтениям;
  • • Подписывайтесь на социальные сети Объектив.TV, чтобы узнавать о ключевых событиях в Украине и вашем городе
  • • Дата публикации материала: 3 августа 2020 в 22:09;

Материал подготовила редакция МГ «Объектив», корреспондент Максим Степанов, Міністр охорони здоров’я України в данной статье раскрывает новостную тему о том, что "Ми чесно та прозоро висвітлюємо ситуацію в тому чи іншому регіоні. Ми показуємо цифри, у зв’язку з чи потрібно вводити…".