За рік раритетну Волгу перетворили на електрокар
Харків’янин за рік перетворив радянську Волгу на електрокар. Харківські майстри замінили тут електричну схему, салон, встановили діодне освітлення. З двигуном працювали вже у столиці, тепер його роботою керує комп’ютер і за допомоги wi-fi виводить показники на екран ґаджета, додаток до якого розробив син власника автівки.
Подробиці дивіться в матеріалі Світлана Єченіна.





