• Понедельник 19.08.2019
  • Харьков +13°С
  • USD 25.14
  • EUR 27.85

ЗНО стартуватиме 21 травня з тесту з математики (відео)

Общество    315
ЗНО стартуватиме 21 травня з тесту з математики (відео)

Участь візьмуть понад 20 тисяч людей. 

Цьогоріч в області зовнішнє незалежне оцінювання проходитимуть майже 21700 абітурієнтів: випускники шкіл, технікумів, профтехучилищ та коледжів. Всього по області організовують 93 пункти, з яких 65 – у Харкові. Планують залучити до роботи 4,5  тисячі педагогів.

Володимир Ігнатьєв, заступник директора департаменту науки та освіти ХОДА
Всі організаційні питання щодо початку проведення ЗНО практично здійснені, стартує процедура з 21 травня – перший іспит. Ми готові для того, щоб все зробити вчасно.

Обов’язкові іспити: українська мова чи література, історія або математика, а також третій іспит – з предмета на вибір учасника. Велика увага при проведенні тестування приділяється забезпеченню доступності.

Олександр Сидоренко, директор регіонального центру оцінювання знань
Якщо в попередні роки ми створювали ці умови для візочників та дітей з порушенням слуху, то в цьому році ми створюємо умови для дітей, які потребують постійного медичного контролю під час ЗНО.

У цьому році посилилися заходи щодо неприпустимого використання техніки. Участь абітурієнта в ЗНО припинять, якщо він буде користуватися телефоном або іншими технічними засобами в межах пункту тестування. Проводитиметься ЗНО і для бакалаврів. Усі кандидати в магістри мають складати вступний іспит з іноземної мови у форматі тестування.

 Олександр Сидоренко, директор регіонального центру оцінювання знань
 Крім того в цьому році ми проводимо сертифікацію вчителів, ми почали з вчителів початкових класів. В цьому році це носило добровільний характер, це була пробна процедура. З наступного року вона набуде вже інших масштабів. Її мета – визначити кваліфікаційний рівень вчителя початкових класів.

Вперше в цьому році проводитиметься ЗНО для магістрів, які хочуть виправити свою оцінку. Воно буде платним. ЗНО триватиме до 13 червня. Результати оцінювання учасники отримають до 25 червня.

Автор: Ольга Куріленко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.