• Вторник 26.05.2020
  • Харьков +9.93°С
  • USD 26.87
  • EUR 29.32

Шість континентів та три океани: як харків’янин подорожував без повітряного транспорту (відео)

Общество    928
Шість континентів та три океани: як харків’янин подорожував без повітряного транспорту (відео)

Харків’янин Артемій Сурін перетнув земну кулю за 280 днів.

Харків’янин Артемій Сурін здійснив навколосвітню подорож за канонами Лондонської королівської географічної спілки. Він не користувався повітряним транспортом. Після повернення до України мандрівник зустрівся з прикордонниками.

 Артемій Сурін, мандрівник
 Вы, как представители службы, имеете фундаментальное значение для развития туризма и имиджа Украины. Почему? Потому что именно пограничники – создают первое впечатление иностранца который приезжает или прилетает в нашу страну. Первое впечатление очень важно, потому что это простая психология. Как у нас говорится – встречают по одежке, а провожают по уму. 

Артемій Сурін відправився у навколосвітню прогулянку 14 жовтня минулого року. Відвідав 40 країн, побував на всіх шести континентах і перетнув три океани за 280 днів. На подорож витратив 140 тисяч доларів. Мандрівник розповідає, що з зібраного матеріалу планує зробити документальний фільм та написати книгу. Чоловік згадує: пригоди були сповнені як позитивом, так і негараздами. В Ірані через зйомку на безпілотний пристрій харків’янина звинуватили у шпигунстві та кинули до в’язниці.

Артемій Сурін, мандрівник
Где-то на 15 минуте съемки слышу вой полицейских сирен. Учитывая, что в тот момент, на месте руин не было ни одного человека, я понимаю, что это едут за мной. Подъезжает полицейский пикап, выходит офицер и двое вооруженных солдат.

Невдовзі українські дипломати витягли чоловіка із закордонної в’язниці. Артемій – не перший харків’янин, який здолав так зване “Велике коло”. В 2012 році таку ж навколосвітню подорож здійснив Андрій Зубенко. Але йому на це знадобилося втричі більше часу – 888  днів.

Автор: Олександр Шемаєв
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.