• Понедельник 28.09.2020
  • Харьков +18.94°С
  • USD 28.27
  • EUR 32.88

“Ми отримуємо інформацію із соцмереж”: до Харківської облради не зверталися щодо перевірки чи звільнення Забашти

Харьков    678
“Ми отримуємо інформацію із соцмереж”: до Харківської облради не зверталися щодо перевірки чи звільнення Забашти

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов прокоментував ситуацію щодо конфлікту навколо Центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф.

26 червня голова ХОДА Олексій Кучер під час зустрічі із медиками так званої “чорнобильської” лікарні заявив про ініціацію перевірки діяльності Центру екстреної меддопомоги. Це пов’язане зі смертю 29-річного іракця на харківському стадіоні, а також інформацією про роботу закладу, якою губернатор незадоволений. Раніше Кучер повідомляв, що буде рекомендувати облраді звільнити директора Центру Віктора Забашту.

Натомість в Харківській обласній раді повідомили, що й досі жодного розпорядження від ХОДА, як і від інших структур чи депутатів, не отримували. Тому про скликання відповідної комісії та звільнення Забашти наразі не йдеться.

“Для того, щоб в установленому порядку розглянути це питання в обласній раді і винести його в сесійну залу, необхідно, щоб був відповідний проєкт, були зафіксовані порушення, про які ми сьогодні отримуємо інформацію з соціальних мереж. В обласну раду ні від обласної державної адміністрації такого проєкту не надходило, ні від депутатів Харкіської облради. Ні від громадських діячів, ні від експертів жодної інформації щодо перевірки, щодо порушень з боку керівника комунального підприємства чи працівників підприємства не надходило” – повідомив Сергій Чернов.

Чиновник додав: якщо такі звернення до облради надійдуть, то для перевірки діяльності Центру, у разі необхідності, може бути створена комісія, до якої ввійдуть депутати облради, чиновники облдержадміністрації, працівники профільного департаменту, медичні фахівці та представники громадськості. Якщо порушення знайдуть, питання про звільнення директора можуть розглянути на черговій сесії.

Нагадаємо, харків’янин присвоїв 3 мільйони гривень з державного бюджету.

 

Хочеш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на телеграм-канал: t.me/objectivetv або на вайбер-канал: https://cutt.ly/lyDk847

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.