Ретро Volkswagen «Жук» витягнув із того світу український художник. І тепер ця машина нагадує про свого власника навіть після його смерті.
У свої майже 50 цей красень може похизуватися блискучою маневреністю. А ще — міцним кузовом та витонченим стилем. Це легенда німецької класики. У простонароді — Volkswagen «Жук», якого із того світу витягнув український художник.
Дмитро Харченко, співвласник Volkswagen «Жук»
Он попал в руки одному замечательному человеку Виктору Чаусу — художнику. И как художник — митець, он из ржавой консервной банки, которой на тот момент был автомобиль, смог сделать этот автомобиль.
Згодом художник помер, а його залізний друг опинився у власності харків’ян.
Євген Болотніков, співвласник Volkswagen «Жук»
Он весь на 90% аутентичный такой, как он сошел с завода. Заменен только салон. Сиденья немножко в угоду комфорту поменяли. В остальном — все восстановлено в оригинал.
І тепер машина, яка може претендувати на головні ролі, наприклад, у фільмах про минуле, пересувається вулицями міста. І доволі швидко, бо оптимальна швидкість «жука» — 85 кілометрів за годину. На сотню їсть близько 10 літрів бензину.
Артем Листопад, кореспондент
Автомобіль 1972 року. І як і в Запорожця, спереду тут маємо досить багато місця для необхідних речей в дорозі, а от серце автомобіля — двигун знаходиться позаду. 50 років майже пройшло, а він працює як годинник.
Дмитро Харченко, співвласник Volkswagen «Жук»
Двигатель воздушного охлаждения, как у советского «Запорожца». Это было придумано и как первые Porsche воздушного охлаждения. И он у него оппозитный двигатель. Двигаются друг против друга 4 цилиндра, потихоньку потрахивая, потрескивая и он развивает приличную скорость.
Ринкова вартість авто — близько 8000 доларів. Та поки що цей «Жук» розсікає виставками й навіть бере участь у ретро-ралі. Утримувати такий експонат не важко, якщо мати зв’язки з такими ж поціновувачами старих автівок, кажуть власники. Бо сучасних запчастин для «жуків» — немає.
Дмитро Харченко, співвласник Volkswagen «Жук»
Знаете, есть такое слово «любовь». А что это такое — никто не знает. Это вот любовь, непонятно просто что. Вот увидел и влюбился, ходил, смотрел, не спал ночами, мял в кармане мятую купюру.
смотрите в Youtube, TikTok, пишите или присылайте новости Харькова в нашего бота.
Вы читали новость: «Неначе з минулого: Volkswagen «Жук» роз’їжджає вулицями Харкова (відео)»; из категории Общество на сайте Медиа-группы «Объектив»
• Больше свежих новостей из Харькова, Украины и мира на похожие темы у нас на сайте:
• Воспользуйтесь поиском на сайте Объектив.TV и обязательно находите новости согласно вашим предпочтениям;
• Подписывайтесь на социальные сети Объектив.TV, чтобы узнавать о ключевых событиях в Украине и вашем городе;
• Дата публикации материала: 12 июля 2021 в 15:55;
Корреспондент Артем Листопад в данной статье раскрывает новостную тему о том, что "Ретро Volkswagen «Жук» витягнув із того світу український художник. І тепер ця машина нагадує про свого власника навіть після його смерті".