В тому вигляді, у якому є Мінські угоди, я вважаю, їх практично неможливо реалізувати, — Казанський
В тому вигляді, у якому є Мінські угоди, я вважаю, їх практично неможливо реалізувати. Вони так абстрактно прописані, що кожна сторона трактує їх по-своєму.





