Суд продовжив арешт Антоненко
Шевченківський райсуд Києва продовжив арешт фігуранта справи про вбивство журналіста Павла Шеремета Андрія Антоненко до 19 грудня.
Про це повідомила головуюча суддя Оксана Голуб, — передає РБК-Україна.
Вона задовольнила клопотання прокуратури і продовжила запобіжні заходи для обвинувачених. Захист просив відпустити Антоненко з-під варти. Суд вирішив залишити його під арештом ще на 60 діб.
Також продовжено цілодобовий домашній арешт Юлії Кузьменко і особисте зобов’язання Яни Дугар.
Рішення суду викликало невдоволення у присутніх в залі і суддя Голуб вирішила перенести процес на 17 листопада.
Нагадаємо, суд обрав трьох останніх присяжних для суду у справі Шеремета.





