Хотів сфотографуватись: хлопець, який впав із канатки в Харкові, у важкому стані
Хлопця, який 13 червня вивалився з кабінки канатної дороги та впав на проїжджу частину, підключили до апарату ШВЛ. Його стан — важкий. Медики «швидкої» зазначають, що травмований був напідпитку.





