Live

Понад 70 БпЛА атакували Харківщину за добу – Синєгубов

Події   
Понад 70 БпЛА атакували Харківщину за добу – Синєгубов

У зведенні 11 серпня начальник ХОВА Олег Синєгубов поінформував: протягом минулої доби на Харківщині постраждали 11 людей через обстріли РФ.

У с. Куньє зазнали поранень 7 людей; у м. Дергачі отримала забій 75-річна жінка; у м. Харків зазнав гострої реакції на стрес 44-річний чоловік; у м. Ізюм зазнала гострої реакції на стрес 63-річна жінка; у м. Златопіль отримав поранення 34-річний чоловік. Внаслідок вибуху невідомого предмету в с. Підлиман Борівської громади зазнав поранень 41-річний чоловік“, – уточнив Синєгубов.

За добу по регіону вдарило таке озброєння:

  • п’ять ракет;

  • 13 КАБів;

  • десять БпЛА типу “герань-2”;

  • БпЛА типу “ланцет”;

  • п’ять БпЛА типу «молния»;

  • п’ять fpv-дронів;

  • 52 БпЛА (тип встановлюється).

Внаслідок обстрілів є пошкодження цивільної інфраструктури у Харкові, а також Богодухівському, Куп’янському, Ізюмському, Харківському, Лозівському та Чугуївському районах.

Читайте також: На Куп’янщині був один бій, на півночі від Харкова складніше – дані Генштабу

Автор: Ніколь Костенко-Лагутіна

Популярно



  • Щоб дізнаватися про найважливіше, актуальне, цікаве у Харкові, Україні та світі:
  • підписуйтесь на нас у Telegram та обговорюйте новини в нашому чаті,
  • слідкуйте за нами у соцмережах: Facebook , Instagram, Viber, Threads, LinkedIn, Google News, Bluesky,
  • дивіться у Youtube, TikTok, пишіть або надсилайте новини Харкова до нашого боту.

Якщо вам цікава новина: «Понад 70 БпЛА атакували Харківщину за добу – Синєгубов», то перегляньте більше у розділі Події на сайті Медіа-групи «Обʼєктив»

  • • Більше свіжих новин з Харкова, України та світу на схожі теми у нас на сайті:
  • • Скористайтеся пошуком на сайті Обʼєктив.TV і обов'язково знаходите новини згідно з вашими уподобаннями;
  • • Підписуйтесь на соціальні мережі Обʼєктив.TV, щоб дізнатися про ключові події в Україні та вашому місті
  • • Дата публікації матеріалу: 11 Серпня 2026 в 08:55;

Матеріал підготувала редакція МГ «Обʼєктив», кореспондент Ніколь Костенко-Лагутіна у цій статті розкриває тему новин про те, що "У зведенні 11 серпня начальник ХОВА Олег Синєгубов поінформував: протягом минулої доби на Харківщині постраждали 11 людей через обстріли РФ.".