• Среда 17.07.2019
  • Харьков +19°С
  • USD 25.86
  • EUR 29.03

У Харкові стартував турнір зі стрільби з лука (відео)

Общество    374
У Харкові стартував турнір зі стрільби з лука (відео)

У Харківській школі вищої спортивної майстерності стартував 11 турнір зі стрільби з лука на призи олімпійського чемпіона Віктора Рубана.

Змагання є підготовчими до чемпіонату України, де, в свою чергу, стрільці відбиратимуться на чемпіонат Європи. Вперше за історію проведення турніру в ньому взяв участь сам Віктор Рубан.

Винуватець події змагається в турнірі на власні призи поза конкурсом і лише у кваліфікаційній частині. Цього року склалося так, що під час його проведення Віктор Рубан знаходиться у Харкові. Оскільки він є діючим спортсменом, то не впускає можливості отримати змагальний досвід.

Віктор Рубан, олімпійський чемпіон 

Принимал участие на Кубке мира в декабре в Риме, там я пробовал психологический настрой на соревнования, сейчас его буду закреплять — это состояние, эту работу. Там у меня получилось, я был доволен стрельбой, будем надеяться, что и здесь так же будет.

Сумчанка Поліна Родіонова — постійна учасниця і багаторазова призерка Кубку Рубана. Зізнається, що будь-які змагання для неї — це, в першу чергу, боротьба із самою собою, а вже в другу — з суперницями. Даний турнір надає обидві можливості, а також — подивитись на власні очі за стрільбою олімпійського чемпіона.

Поліна Родіонова, майстер спорту міжнародного класу 

Должны знать люди, что у нас есть такой человек, и приятно, что он проводит соревнования и тем популяризирует стрельбу. Ну и просто приятно — ты можешь рядом с олимпийским чемпионом пострелять и пообщаться с ним на его же турнире.

Діючий володар Кубку Рубана харків’янин Олександр Соколов бере участь у турнірі зі стрільби з блочного луку у свій 53-й день народження. Вважає, що немає кращого способу провести святковий час, аніж позмагатися з товаришами по зброї. Тим паче, якщо боротьба обіцяє бути запеклою.

Олександр Соколов, майстер спорту міжнародного класу

Приехало очень много сильных стрелков — Киев, харьковские стрелки, и молодежь, и взрослые. Будет с кем побороться. Турнир этот нужен нам — провериться, отобрать составы команд и для себя тоже — надо.

Турнір на призи Віктора Рубана триватиме до неділі.

Автор: Олександр Григоров
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.