• Воскресенье 05.04.2020
  • Харьков +8.39°С
  • USD 27.6
  • EUR 30.08

У Харкові чоловік випав з вікна багатоповерхівки (відео)

Общество    1814
У Харкові чоловік випав з вікна багатоповерхівки (відео)

 Від отриманих травм чоловік загинув.

Артем Листопад, кореспондент
 З сьомого поверху ось цього будинку випав чоловік. За даними поліції, трагедія сталася через звичайну необережність. Чоловік впав, коли займався миттям вікон. 

Загиблий Андрій Гребцев проживав у будинку№38 по вулиці Амосова з дитинства. Сусіди відгукуються про нього як про добру людину. Зізнаються, чоловік іноді торкався чарки, але вів спокійний образ життя. Останнім часов не міг знайти роботу, через що сильно переймався.

Ніна Чебитько, сусідка
 Его уже водило, это видно. Надо было ему… Была бы мама, она бы его положила в больницу, прокапали бы его. Он был несколько раз в пятнадцатой, наверное там и наблюдался. Мамы нет – спасать нема кому. 

Андрій проживав один, втім колись мав сім’ю. Без батька залишилася 13-річна донька померлого. Поліція зафіксувала нещасний випадок: під час миття вікон на балконі чоловік не втримався та зірвався до низу. Сусіди ж натякають на можливість самогубства.

 Так, как все было, так оно и есть. Только чайник перевернутый был, сестра его подняла, и все. И был открытый балкон и гардинка. И балкон был полностью так открыт. Он подставил, видно, тазик, и все. 

Сусіди розповідають, що напередодні трагедії чоловік вів себе дещо дивно. Скаржився на те, що його квартиру затопили водою, втім, подібного не відбувалося. Інформація внесена до Журналу єдиного обліку.

Автор: Артем Листопад
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.