• Среда 22.05.2019
  • Харьков +18°С
  • USD 26.2
  • EUR 29.26

Збірна України з водного поло завершила виступи у Світовій Лізі (відео)

Общество    348
Збірна України з водного поло завершила виступи у Світовій Лізі (відео)

В басейні НТУ “ХПІ” українці приймали бронзових призерів позаминулого чемпіонату світу – збірну Греції. 

Тренер збірної Греції всю гру тримався осторонь своєї команди. Оскільки гості привезли молодіжний склад, безпосередньо працювали з гравцями інші наставники. Жодної зневаги до суперника грецький керманич не проявляв.

Адоніс Ароніс, головний тренер збірної Греції з водного поло
Ці молоді хлопці досить непогано готові, вони провели достатньо ігор в цьому сезоні. Ваша команда мені подобається, за неї виступають талановиті гравці. Потрібно працювати, і результат буде. Я вірю у майбутнє збірної України.

Рахунок відкрили гості на самому початку матчу, але українці зусиллями харків’янина Олександра Абрамова досить швидко зрівняли цифри на табло. Проте чим далі, тим протистояти грекам було важче. До зміни сторін на великій перерві різниця на користь гостей складала 12 м’ячів.

Валерій Завізіон, головний тренер збірної України з водного поло
У нас конкуренции нет. По двум позициям максимум два-три человека конкурируют между собой. Это отрицательно сказывается на качестве игроков. Некоторые игроки просто понимают, что их заменить нельзя и снижают требования к себе.

Остаточний рахунок зустрічі — 24:5 на користь команди Греції. Виглядає жаливо, але цей результат кращий за виїзний. У своїй воді Україна і забила більше, і пропустила менше. Дуже схоже на невисоку, але позитивну динаміку розвитку.

Олександр Абрамов, гравець збірної України з водного поло
У них очень хорошая школа, к ней нужно стремиться. Мы пытаемся, мы набираем опыт, наша цель — это квалификация на чемпионат Европы, мы к ней подходим. Просто закроем эту страницу и сохраним те знания, которые они нам дали.

Врешті збірна Греції залишилась першою в таблиці групи, обігнавши іспанців за різницею забитих м’ячів. Обидві команди кваліфікувались у наступний етап турніру. Збірна України посіла останнє, четверте місце в квартеті.

Автор: Олександр Григоров
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.