• Среда 13.11.2019
  • Харьков +4°С
  • USD 24.46
  • EUR 26.94

На Краснокутщині відновлюють заклади освіти та будують ФОК

Общество    511
На Краснокутщині відновлюють заклади освіти та будують ФОК

Юлія Світлична перевірила хід робіт на низці об’єктів, де тривають ремонти та будівництва. Також очільниця області провела нараду з місцевим керівництвом та поспілкувалася з громадою району.

Краснокутська музична школа цьогоріч відсвяткувала ювілей – 50 років. Нещодавно заклад відкрили після оновлення. За словами директорки Інни Коваль, тут повністю відновили інтер’єр,

Інна Коваль, директорка Краснокутської музичної школи

Нам купили новый баян, новый аккордеон, вот у нас барабаны новые. Новые балалайки. Дети пришли сюда и говорят: “Вау”. Боялись даже стать, все так красиво, все так всем понравилось.

Зараз на Краснокутщині активно відновлюють навчальні заклади. Ремонти проводять в Пархомівський та Козіївській школах. Також в районі працюють над збільшенням кількості місць для дошкільнят. Недавно дитсадок відкрився в Костянтинівці.

Анна Кроха, мешканка Костянтинівки

Це був феєрверк, це був натовп народу. Усі були щасливі та дуже хотіли потрапити до цього дитсадка. І щоб їхня дитина туди ходила.

Цьогоріч планують завершити фізкультурно-оздоровчий комплекс у селищі Краснокутськ. Це сьомий ФОК, який зводиться на Харківщині за ініціативи губернаторки. Ще в районі вже відкрили 3 футбольних поля зі штучним покриттям.

Олексій Білоцький, голова Краснокутської РДА

Краснокутський район хоч і знаходиться на околиці Харківської області, однак є дуже економічно розвинутим районом. На протязі останні років ми мали гарну нагоду відновлювати об’єкти соціально-культурної спадщини та об’єкти, які необхідні для розвитку нашого району.

Наприкінці робочої поїздки губернаторка відвідала свято “День літа”, що пройшло на центральному майдані Краснокутська.

Юлія Світлична, голова ХОДА

Ми з вами завершуємо багато проєктів. Будуємо фізкультурно-оздоровчий комплекс, амбулаторії, проводимо багато ремонтів у школах та дитячих садочках, у районній лікарні, на дорогах. І в нас ще багато планів. Адже окрім тих результатів, які ми маємо, потрібно планувати й майбутнє. Ми обов’язково будемо спиратися на підтримку людей і дослухатися до ваших побажань. А також будемо спиратися на підтримку президента та уряду.

Автор: Євгенія Петрова
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.