• Среда 22.01.2020
  • Харьков +2°С
  • USD 24.33
  • EUR 26.96

Світлична відвідала обласний перинатальний центр (відео)

Общество    351
Світлична відвідала обласний перинатальний центр (відео)

В обласному перинатальному центрі завершують ремонт лікувального корпусу. 

Комплексне відновлення будівель перинатального центру розпочалося близько 8 місяців тому. Раніше капітальні ремонти тут ніколи не проводилися. Деякі будівлі були зведені ще на початку минулого сторіччя.

 Нана Пасієшвілі, директорка обласного перинатального центру
 Не могли соблюдать температурные цепочки. В палатах должна быть одна температура, в родильных залах или в помещениях с недоношенными детьми – другая. Мы надеемся, что после ремонта нашим пациенткам и их новорожденным деткам будет комфортно. 

В оновленій палаті спільного перебування вже перші новонароджені – Тимофій та Стефанія. Двійнята знаходяться в центрі разом із мамою та бабусею.

Наталія Дорошенко, мати породіллі
Нас перевили в эту палату. Я приехала вместе с дочерью и нахожусь с ней все время.
– Удобно вам здесь?
– Да, хорошо.
– Просто, знаете, дети всё время на виду и по первому требованию мы здесь, я помогаю ей, и ей как бы вначале было очень тяжело. 

Окрім капітального ремонту першого корпусу в межах програми Європейського інвестиційного банку оновили фасади третього та четвертого корпусів. А за кошти обласного бюджету замінили покрівлю однієї з будівель.

Юлія Світлична, голова ХОДА
Це дуже важливий для регіону заклад: кожного року тут з’являються на світ понад 3 тисячі дітей.  У цьому році було капітально відремонтовано будівлю 1-го корпусу центру: замінено фасад, вхідну групу, вікна, оновлено мережі, встановлено енергоощадне освітлення. Також для закладу закуплені нове обладнання та меблі. 

Загалом у межах програми Європейського інвестиційного банку в регіоні ремонтують 13 медзакладів. На це спрямовано майже 200 мільйонів гривень.

Автор: Євгенія Петрова
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.