• Четверг 06.05.2021
  • Харьков +10°С
  • USD 27.73
  • EUR 33.28

Дружина заступника голови Харківської облради хвора на коронавірус

Общество    12657
Дружина заступника голови Харківської облради хвора на коронавірус

За даними МОЗ, в Харківській області зареєстровано перший підтверджений випадок захворювання коронавирусною інфекцією.

З власних джерел МГ “Об’єктив” стало відомо, що захворіла дружина заступника голови харківської облради Володимира Скоробагача – Вікторія. Сам він знаходиться на самоізоляції. Його аналізи перевіряються.

Заступник голови Харківської облради полетів до Європи, коли там уже була епідемія коронавірусу. Поїздка не була робочою. Коли повернувся, за кілька днів відчув, що нездужає. Температура піднялася і збити її було практично неможливо. Він здав вже 4 тести на COVID-19. Всі – негативні. Про це Володимир Скоробагач розповів місцевому ЗМІ.

“Як тільки з’явилася температура, відразу пішов на самоізоляцію. Був на початку березня в Європі, в перших числах. Температура з’явилася через 9 днів. Взагалі ні з ким не контактую. Здавав 4 тести, всі негативні, але у нас, мені здається, тести не надто якісні або взагалі, незрозуміло звідки вони або вони працюють на якісь антитіла, які потім виробляються при хворобі”, – пояснив він.

Щоб остаточно зняти діагноз (за протоколом ВООЗ, має бути 2 негативних результати), Скоробагач купив тест в київській клініці за 15 000 гривень і відправив його до Німеччини.

“Спочатку в” інфекціонку” здавав два тести, два рази на ПЛР (ферменти багаторазово копіюють фрагменти РНК і ДНК збудників хвороби), на кров, нічого не підтвердилося, потім в Києві здавав, ось ці експрес-тести. Зараз відправив до Німеччини тест дуже дорогий. Тримається температура, у мене такого не було ніколи. Вона не збивається. Я п’ю таблетки якісь там, мені призначили “, – розповів заступник голови облради.

До того як Скоробагач відчув, що нездужає, він продовжував ходити на роботу до Харківської облради.

Інформацію про хворобу харків’янки оприлюднило МОЗ України.

Очільник ХОДА Олексій Кучер підтвердив, що дійсно COVID-19 виявлено в мешканки Харкова, але запевнив, що нині вона знаходиться в Київській області.

Щодо інформації, повідомленої МОЗ станом на 20.03.2020 (перший випадок захворювання на коронавірус у Харківській області).⠀Коронавірус підтверджений у 37-річної харків'янки, яка повернулася 11 березня з Франції і з того часу і дотепер перебуває на території Київської області.⠀Станом на цю годину, на території регіону зафіксованих хворих на коронавірус не перебуває.

Публикувахте от Олексій Кучер в Петък, 20 март 2020 г.

Читайте також: “Коронавірус: відповіді на найважливіші питання”

×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.