• Вторник 22.09.2020
  • Харьков +13.94°С
  • USD 28.2
  • EUR 33.2

Через дірявий дах у будинку квартири харків’ян заливає водою (відео)

Общество    748
Через дірявий дах у будинку квартири харків’ян заливає водою (відео)

Після нещодавніх сильних опадів у чотирьохповерхівці в Основ’янському районі затопило одразу кілька поверхів. Все через те, що майже весь дах будівлі згнив. Вода просочується до квартир та заливає житло.

Ніколь Костенко, кореспондентка
Мешканці цієї чотирьохповерхівки на майдані Героїв Небесної сотні вже 3 роки потерпають від дощів. Дах будинку прогнив та пропускає вологу до квартир, – нарікають місцеві. Чи дійсно це так та чому проблему ігнорують комунальні служби – спробуємо розібратися. 

Дім побудували ще в п’ятдесятих роках минулого століття, розповідає його мешканка Анна Сварчевська. Дівчина проживає тут все своє життя та стверджує: за цей час жодного разу будинок не ремонтували. Останні роки через дірки в даху вода регулярно затоплює її квартиру.

Анна Сварчевська, мешканка будинку №8 на майдані Героїв Небесної сотні
Год тому назад потекла крыша. И получается вот она даже опустилась вниз, что плитка начала выступать, то есть тут капало, лилось, ставились тазики. Естественно белый потолок превратился вот в такое вот состояние. 

Напередодні довелося робити ремонт у квартирі, каже Анна. Але щоразу після опадів вода псує стелю та стіни.

Анна Сварчевська, мешканка будинку №8 на майдані Героїв Небесної сотні
Стены были другого цвета, потолок был другой, он был ровненький. Естественно все падало, крошилось, доходило до того, что ночью лежу и просыпаюсь от того, что на меня капает. 

Анна розповідає: затоплення бувають настільки сильними, що вода просочується навіть до сусідів знизу. Аби уникнути цього, мешканці верхнього поверху рятуються від злив тазиками.

Тазики мешканці розставили й на горищі. Пояснюють: так намагаються утримати воду зверху.

Три роки зверталися до різних інстанцій із проханням відремонтувати дах, бідкаються мешканці. Але їх ігнорували. У “Жилкомсервісі” нібито все ж відреагували та запевнили, що поставили будинок у чергу на ремонт.

Під час нашої зйомки приїхали ремонтники. Представлятися та називати установу, в якій працюють, відмовилися. Пообіцяли лише оглянути дах та одразу приступити до роботи.

Натомість люди кажуть, що ремонтні роботи не розпочалися, а у філії “Жилкомсервісу” на їхні телефонні дзвінки не відповідають.

 

Хочешь первым узнавать новости Харькова, Украины и мира?

Подписывайся на телеграм-канал: t.me/objectivetv или на вайбер-канал: https://cutt.ly/lyDk847

Автор: Ніколь Костенко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.