• Суббота 05.12.2020
  • Харьков -5°С
  • USD 28.3
  • EUR 34.4

На одній з виборчих дільниць у Слобідському районі пенсіонерам не видали новий бюлетень замість зіпсованого ними ж

Харьков    489
На одній з виборчих дільниць у Слобідському районі пенсіонерам не видали новий бюлетень замість зіпсованого ними ж

На виборчій дільниці №631358 пара пенсіонерів зіпсували бюлетень. Коли ті звернулися до комісії з проханням замінити його – отримали відмову.

Своєю чергою членкиня виборчої комісії пояснила кореспонденту МГ “Об’єктив”, чому довелося відмовити пенсіонерам. Усе через те, що спочатку подружжя мали голосувати вдома.

“В принципі, якщо людина прийшла, і ми ще не вийшли, і урна тут, ми маємо право дати йому проголосувати на дільниці, але він отримує комплект одного бюлетеня, як для надомника. І надомникам не можна зіпсувати. Якщо він зіпсував – ми не маємо права видати другий комплект. Ми можемо тільки дати другий комплект того, хто голосує на ділянці. Один раз, якщо він зіпсував, більше теж не можемо дати” – пояснила членкиня дільничної виборчої комісії №631358 Сніжана Осадча.

Також жінка додала, що цьогоріч багато виборців псують бюлетені. Припускає, що все через необізнаність людей у новому форматі виборів.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Николь Костенко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.