• Четверг 04.03.2021
  • Харьков +7.89°С
  • USD 27.85
  • EUR 33.56

У листопаді на Харківщині діятимуть нові коронавірусні бригади (відео)

Харьков    842
У листопаді на Харківщині діятимуть нові коронавірусні бригади (відео)
Антон Малиновський, кореспондент
Кількість хворих на COVID стрімко зростає. У зв’язку з цим на Харківщині збільшать число коронавірусних бригад. Саме вони виїжджають до пацієнтів, у яких є симптоми хвороби. 

Нових бригад буде п’ять. Тож загальна їхня кількість становитиме тридцять вісім. Директор “Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” Віктор Забашта каже, що нові команди медиків почнуть працювати вже з листопада.

Віктор Забашта, директор “Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”
Це, звичайно, місто з областю. Диференційовано ми не поділяємо по районах, тому що вони дійсно взаємозамінні, вони надають допомогу саме в тій місцевості, де вони знаходяться на цей час. 

За словами Забашти, ця кількість бригад буде задовільною при нинішній динаміці хвороби. Але за необхідності є можливість створити і нові. Каже, що допомогу хворим на COVID можуть надати і звичайні працівники “швидкої”.

Віктор Забашта, директор “Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”
У всіх бригадах є кисневі інгалятори. В кожній третій є апарати штучної вентиляції легень. Сьогодні це ще й апарати з функцією СІПАП. Будь-яка бригада оснащена, на кожного члена бригади, засобами індивідуального захисту. 

За інформацією облдержадміністрації, з наступного тижня хворих на COVID почнуть приймати дві харківські лікарні “Укрзалізниці”. Водночас з початку пандемії в Україні кількість випадків хвороби майже досягла відмітки у триста вісімдесят тисяч. Депутат Харківської міської ради Олександр Давтян обурений діями Кабінету міністрів, який дозволив використовувати кошти із COVID-фонду на створення серіалів патріотичного спрямування.

Олександр Давтян, депутат Харківської міськради, бізнесмен
У нас в больницах не хватает лекарств, у нас не хватает препаратов. А мы ковидные деньги пустим на сериалы. 100 миллионов, даже если бы в Харьков дали на несколько больниц, по 2, по 3, по 5 миллионов – это все равно была бы поддержка! 

Згідно з рішенням Держкомісії з надзвичайних ситуацій, із другого листопада Харків та Богодухівський і Золочівський райони залишаться у “червоній” зоні карантину. Кількість хворих у Харкові майже чотириста людей на сто тисяч населення. З понеділка у школах “червоної” зони перший-четвертий класи будуть навчатися очно, інші – дистанційно.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Антон Малиновський
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.