• Ср 27.08.2025
  • Харьков  +14°С
  • USD 41.4
  • EUR 48.27

На Харківщині розпочинають проводити національний мультипредметний тест

Общество   
На Харківщині розпочинають проводити національний мультипредметний тест

Тест проводитимуть у 7 населених пунктах регіону. Участь у основній сесії НМТ, яка триватиме з 18 липня до 10 серпня, візьмуть  6827 осіб.

На першому етапі реєстрації підтверджень участі було більше – планували проходити НМТ на Харківщині 8489 потенційних учасників. На другому етапі їхня кількість скоротилася до 6827 осіб.

«Загалом в області підтверджено від зареєстрованих в першому етапі – 88%, по м. Харків – 63%», — відзначили в пресслужбі Харківської ОВА.

Дату, час та місце проведення тесту з міркувань безпеки не публікують. Ця інформація є в запрошеннях, які отримали вступники на своїх інформаційних сторінках. З цієї ж причини не оприлюднено графік проведення НМТ.

«Учасників НМТ пропускатимуть до тимчасових екзаменаційних центрів за 30 хвилин до початку. Але за 10 хвилин до іспиту пропуск припинять», – зазначили в департаменті освіти та науки ХОВА.

Читайте також: Боєць з Харкова малює комікси, які допомагають армійцям легше переносити труднощі (фото)

Там додали, що в разі оголошення повітряної тривоги випускники разом із інструкторами перейдуть до укриттів. Якщо тривога буде нетривалою, тестування продовжиться після неї, якщо вона затягнеться – НМТ перенесуть на додаткову сесію.

Автор: Оксана Горун
Популярно

  • Чтобы узнавать о самом важном, актуальном, интересном в Харькове, Украине и мире:
  • подписывайтесь на нас в Telegram и обсуждайте новости в нашем чате,
  • присоединяйтесь к нам в соцсетях: Facebook , Instagram , Viber , а также Google Новости,
  • смотрите в Youtube, TikTok, пишите или присылайте новости Харькова в нашего бота.

Вы читали новость: «На Харківщині розпочинають проводити національний мультипредметний тест»; из категории Общество на сайте Медиа-группы «Объектив»

  • • Больше свежих новостей из Харькова, Украины и мира на похожие темы у нас на сайте:
  • • Воспользуйтесь поиском на сайте Объектив.TV и обязательно находите новости согласно вашим предпочтениям;
  • • Подписывайтесь на социальные сети Объектив.TV, чтобы узнавать о ключевых событиях в Украине и вашем городе;
  • • Дата публикации материала: 18 июля 2022 в 13:15;
  • Корреспондент Оксана Горун в данной статье раскрывает новостную тему о том, что "Тест проводитимуть у 7 населених пунктах регіону. Участь у основній сесії НМТ, яка триватиме з 18 липня до 10 серпня, візьмуть  6827 осіб".