ушел из дома

Хлопчик гуляв Харковом, а перед тим утік з дому в місті Слобожанське, повідомляє Нацполіція.

Мешканка Харкова звернулася до копів після зникнення її неповнолітнього сина, повідомляє Нацполіція.

Копи Ізюмщини розшукали підлітка, що пішов із дому 23 березня, повідомляє Нацполіція.

Поліціянти повернули додому двох неповнолітніх хлопців із села Острівщина Лозівського району, повідомляє Нацполіція.

Правоохоронці виявили 13-річного хлопця біля дому та повернули батькам, повідомила Нацполіція.

Правоохоронці розшукали у Харкові 16-річного хлопця, який не повернувся додому після сварки з матір’ю.

Копи розшукали та повернули додому зниклого 14-річного підлітка, що залишився ночувати у знайомих, повідомили у Нацполіції.

В Ізюмському районі поліціянти оперативно розшукали зниклого з подвір’я трирічного втікача, розповіли в Нацполіції.