Забирали житло та вбивали: банду «чорних рієлторів» викрили в Харкові
У Харкові провели спецоперацію із затримання банди «чорних рієлторів». Повідомляється, що дев’ятеро людей — чоловіки і жінки — із 2019 року підшукували серед мешканців регіону самотніх пенсіонерів та залежних, позбавляли їх волі, підробляли документи і забирали житло, а потім душили чи труїли. За даними правоохоронців, їм допомагав співробітник одного з відділів поліції. Наразі слідством доведені два вбивства, трьох осіб визволили з полону під час обшуків. Восьми фігурантам, як повідомили в облпрокуратурі, вже вручили підозри за декількома статтями. Їм загрожує до 15 років тюрми або довічне ув’язнення. Дев’ятого — розшукують.





