Харків’ян запрошують на виставку квітів до 8 березня
У центрі міста просто неба відкрилася виставка квітів. У таку пору року в Харкові це вперше, адже в минулі роки у цей час ще сніжило. Організатори впевнені, що експозиція стане улюбленим місцем харків’ян для фотосесій та прогулянок. Побачити квіти можна біля скверу «Стрілка». На виставці була Вікторія Яковенко.





