У саду Шевченка запрацював семиповерховий паркінг
Семиповерховий паркінг у харківському саду Шевченка відкрився для загального користування. Залишати там автівки почали опівдні, кажуть його працівники, хоча офіційне відкриття заплановане на вечір.
Семиповерховий паркінг у харківському саду Шевченка відкрився для загального користування. Залишати там автівки почали опівдні, кажуть його працівники, хоча офіційне відкриття заплановане на вечір.






Материал подготовила редакция МГ «Объектив», корреспондент Артем Листопад в данной статье раскрывает новостную тему о том, что "Семиповерховий паркінг у харківському саду Шевченка відкрився для загального користування. Залишати там автівки почали опівдні, кажуть його працівники, хоча офіційне…".