Окупанти зазнали втрат на Харківщині, знищено польовий склад та техніку
У ранковому зведенні 5 серпня Генштаб ЗСУ повідомив про чергові невдачі російської армії у Харківській області.
“Внаслідок ефективної вогневої поразки по районах скупчення противника поблизу населених пунктів Семенівка та Куп’янськ Харківської області, російські окупанти зазнали втрат. Знищено один із польових складів з боєприпасами, живу силу противника, а також військову техніку. Втрати уточнюються”, – сказано в повідомленні.
Читайте також: ЗСУ знищили ворожий склад в окупованій Балаклії — ЗМІ (відео)
Нагадаємо, у Вовчанську окупанти заявили про невдалу диверсію та продовжили комендантську годину.





