У Харківській області планують створити понад 20 військових адміністрацій
Адміністрації з’являться в тих громадах Харківської області, де йшли активні бойові дії чи перебували окупанти.
Про плани створення “мережі” військових адміністрацій на Харківщині повідомив голова ХОВА Олег Синєгубов.
“Ініціюємо створення понад 20 військових адміністрацій в адмінмежах об’єднаних громад Харківщини. Насамперед, йдеться про громади, де є або були активні бойові дії, та деокуповані населені пункти. Розглянули кандидатів як серед чинних голів, так і тих, хто гідно зарекомендував себе протягом часу повномасштабного вторгнення”, – написав Синєгубов.
Читайте також: “Ці варвари повертають нас на 50 – 70 років тому” – керівник Куп’янської ВА
Він зазначив, що це питання було обговорено на засіданні Координаційного штабу, в якому взяла участь віцепрем’єрка Ірина Верещук.





