• Пятница 03.04.2020
  • Харьков +6.96°С
  • USD 27.6
  • EUR 30.08

Ваш телефон повільно працює? Подайте в суд на виробника!

Культура    6382
Ваш телефон повільно працює? Подайте в суд на виробника!

Компанії Apple доведеться відповісти за свідоме сповільнення роботи айфонів. Так вирішила влада однієї із найпрогресивніших європейських країн.

Вибираючи телефон бренду “Apple”, майте на увазі, що деякі моделі працюють сповільнено. Зокрема йдеться про iPhone 6, 6 Plus, 6S, 6S Plus, iPhone SE, iPhone 7 и 7 Plus, iPhone 8 и 8 Plus з операційною системою iOS 12.1 або більш пізніми версіями, iPhone X з iOS 12.1 або більш пізніми версіями.

Представництво корпорації ще 2017-го визнало факт свідомого технологічного уповільнення пристроїв. За словами розробників, дані моделі так спроєктовано задля того, аби продовжити термін їхньої роботи. Однак, багато користувачів переконані, що йдеться про нечесний маркетинговий хід, який спонукає купляти все новіші модифікації смартфону.

“Ми прагнемо забезпечити своїх користувачів найкращими можливостями, у тому числі поліпшити загальну продуктивність і продовжити термін служби пристроїв. Літієві батареї з часом стають занадто слабкими для того, щоб підтримувати активну роботу смартфона на холоді й при слабкому заряді”, – заявили в Apple.

Французький регуляторний орган дійшов висновку, що Apple зобов’язана широко розголошувати особливості такого запобігання поломкам пристроїв. Зважаючи на те, що офіційно сповільнене функціонування було доведене лише 2017-го, фірма має сплатити 27 мільйонів доларів штрафу. Apple погодилася виконати цю вимогу.

Зважаючи на прецедент, до тих самих дій можуть вдатися й регуляторні організації інших країн. Чи можливе повторення ситуації в Україні, наразі невідомо.

Автор: Вікторія Березка
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.