• Понедельник 19.08.2019
  • Харьков +21°С
  • USD 25.14
  • EUR 27.85

Колектив Харківського автомобільно-дорожнього університету отримав державні нагороди (відео)

Общество    705
Колектив Харківського автомобільно-дорожнього університету отримав державні нагороди (відео)

Звання «Заслужений працівник освіти України» отримав перший проректор Харківського автомобільно – дорожнього університету Сергій Ходирєв. 

Голова області Юлія Світлична нагороджує колектив Харківського автомобільно-дорожнього університету. Державні відзнаки отримують науково-педагогічні працівники вишу, а перший проректор Сергій Ходирєв – відтепер має звання «Заслужений працівник освіти України».

 Юлія Світлична, голова ХОДА
 Присвоєння почесного звання «Заслужений працівник освіти України» Ходирєву Сергію.

З керівництвом та викладачами університету Юлія Світлична обговорила взаємодію в питаннях розбудови дорожньої інфраструктури. Керівниця області відзначила внесок вишу в розвиток науки та освіти Харківщини.

Юлія Світлична, голова ХОДА
Ви складаєте базу та основу розвитку наукової сфери Харківщини. А від того, наскільки потужний науково-професійний потенціал, залежить те, настільки буде потужною наша держава. Адже всі соціально-економічні проблеми вирішуються на підставі наукового підходу, який реалізується в практичну площину та дає користь кожному громадянину. 

Як підкреслила Юлія Світлична, від якості підготовки кадрів залежить якість автошляхів. Губернаторка відзначила, що потреба в кваліфікованих дорожниках у регіоні останнім часом суттєво зросла, адже за останні три роки збільшилися обсяги будівництва та ремонту автомагістралей.

Анатолій Туренко, ректор ХНАДУ
 Харківській області пощастило. Я з 1962 року живу в Харкові, і вам скажу, що такого керівника в області я ще не знав. Немає такого напрямку та такої галузі, де б Юлія Олександрівна не вирішувала питання. 

Від імені колективу ректор вишу вручив Юлії Світличній звання почесного професора Харківського автомобільно-дорожнього університету.

Автор: Ольга Куріленко
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.