• Понедельник 01.06.2020
  • Харьков +14.27°С
  • USD 26.91
  • EUR 29.62

У Харкові стартував міжнародний турнір з тенісу (відео)

Общество    635
У Харкові стартував міжнародний турнір з тенісу (відео)

Стартував дитячо-юнацький турнір серії Tennis Europe «Меморіал Черницької». Змагаються
32 спортсмени з України, Білорусі, Великобританії, Греції, Казахстану, Кіпру, Молдови, Словаччини, США, Туреччини та Естонії.

Масштабна церемонія відкриття турніру — наче яскравий спалах у буднях тенісних баталій. Вже у стартовий день основної жіночої сітки перша сіяна одеситка Анастасія Фірман програла харків’янці Надії Конєвій. Друга за рейтингом тенісистка, киянка Ганна Ващенко, теж до останнього не знала — пройде чи ні. Поки на тай-брейку не здолала ще одну столичну тенісистку Марію Бобровську.

Ганна Ващенко, учасниця меморіалу Марії Черницької
 На тебя смотрят, потому что ты выше в рейтинге, ты должен хорошо играть. Пыталась играть хорошо, не психовать. Потому что у меня это часто получается, я постоянно бросаю играть.

Білоруський тенісист Микола Банков сповідує атакувальний стиль гри з потужним правим форхендом. Того року на харківському турнірі він вибув досить рано, але рівень суперників йому сподобався, тому — повернувся.

Микола Банков, учасник меморіалу Марії Черницької
 Здесь хорошие игроки на этому турнире собираются и интересно свои силы проверить. Конечно, хотелось бы как можно больше очков собрать и подняться в рейтинге.

Кількість бажаючих виступити в Харкові була такою, що довелось проводити дводенну кваліфікацію. В одиночному розряді матчі складаються з трьох сетів, у парному — з двох, і тай-брейку до десяти очок. Турнір гратимуть до п’ятниці включно.

Гліб Пивоваров, головний суддя меморіалу Марії Черницької
 Достаточно ровный состав, прямо с первого круга много очень интересных матчей, напряженных трехсетовых поединков. И сегодня — да, действительно, проиграла первая сеяная девочка. Это говорит о высоком уровне наших теннисистов.

Автор: Олександр Григоров
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.