• Среда 23.09.2020
  • Харьков +16.77°С
  • USD 28.21
  • EUR 33.12

У столиці буде представлено перлини ХХ Міжнародного рєпінського пленеру

Анонсы    2577
У столиці буде представлено перлини ХХ Міжнародного рєпінського пленеру

Київські поціновувачі образотворчого мистецтва матимуть нагоду оглянути пересувну колекцію мистецьких робіт ХХ ювілейного Міжнародного рєпінського пленеру.

З 19 по 29 березня 2020 року у Центральному будинку художника Національної спілки художників України (м. Київ, вул. Січових Стрільців, 1-5) будуть експонуватися роботи, які були створені учасниками XX Міжнародного рєпінського пленеру, що проходив у Чугуєві з 20 липня по 5 серпня 2019 року. Згідно з умовами, кожен митець залишив дві свої роботи.

«Зазвичай творча група пленеру складається з 10-12 учасників, але у цьому році на пленері працювало 20 митців – по одному найяскравішому представнику минулих років. Це художники, чия робота на рєпінських пленерах найбільше вразила глядачів та поціновувачів образотворчого мистецтва, – зазначають організатори рєпінського пленеру. – Чугуїв – місто, де народився славний син слобожанської землі Ілля Юхимович Рєпін. А проведення вже другий рік поспіль культурно-мистецьких проєктів конкурсу «Малі міста – великі враження» взагалі надало місту звання – столиці живопису України. Тому саме тут, у місті наймальовничішої природи і з’явилась практика проведення пленерів, де в творчих групах працюють художники різних живописних шкіл, яких об’єднує один стилістичний напрям – реалізм».

Щорічно, починаючи з 2000 року, з різних куточків світу на батьківщину великого митця з’їжджаються художники на Міжнародний рєпінський пленер для того, щоб відвідати місця, пов’язані з життям та творчістю художника.

Нагадаємо, Харків хочуть зробити “розумним” містом.

 

Автор: Артем Некрасов
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.