• Суббота 05.12.2020
  • Харьков -4.22°С
  • USD 28.3
  • EUR 34.4

На вулицях Харкова з’явився лігерад (відео)

Общество    1159
На вулицях Харкова з’явився лігерад (відео)

Ось такий велосипед можна зустріти на вулицях Харкова. А от поїздити на ньому вдасться не кожному.

Світлана Єченіна, кореспондентка
Добрий день, а що це у вас таке? – Добрый день, это самодельный велосипед, называется лигерад. А можно покататься? – К сожалению, у вас это не получится, потому что он отличается от обычного велосипеда. Плюс контактные педали и контактные туфли у меня. 

До того як пересісти на лігерад, каже Михайло, з дитинства катався на звичайних двоколісних.

Михайло Бєляєв, власник лігерада
Украина, турист, спутники всякие китайские велосипеды, но после долгих покатушек начинала болеть спина, потому что там реально в сгорбленном положении, на этом же я могу лечь и спина не болит.

Щоб відчути цей комфорт Михайло трудився три місяці. Він самотужки зібрав свій лігерад. Каже: це було доволі просто, адже він любить конструювати і до цього вже збирав велочопери та навіть веломобілі.

Михайло Бєляєв, власник лігерада
Руль с велосипеда обычного. Звонок, переключатель, отражатель, фонарик. Передний отражатель еще один, крепление для бутылки. Заднее колесо на 28 дюймов, переднее колесо на 26, дисковые тормоза, есть центральный амортизатор.

Сидіння Михайло зробив зі склопластику, а на ланцюг для лігерада пішло три з половиною ланцюга від звичайного велосипеда. На цьому агрегаті, каже чоловік, може розігнатися до сорока кілометрів на годину і без уваги він при цьому не залишається.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Світлана Єченіна
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.