• Воскресенье 24.01.2021
  • Харьков +3.95°С
  • USD 28.26
  • EUR 34.37

Локдаун в Україні можуть ввести вже 10-15 грудня

Общество    2015
Локдаун в Україні можуть ввести вже 10-15 грудня

Кабінет міністрів може ввести повний локдаун у країні через постійне збільшення кількості хворих.

Про таку можливість повідомив мер Івано-Франківська Руслан Марцинків, який був присутнім на нараді із прем’єр-міністром Шмигалем.

За словами Марцинківа, існує два можливих сценаріїв — локдаун вже з 10-15 грудня або ж введення повного локдауну у проміжок з 20 до 25 грудня. Перший вважається песимістичним. Також у повідомленні йшлося про те, що введення так званого карантину вихідного дня було підготовчим кроком для подальшого введення повногу локдауну.

“Позиція уряду незмінна – карантин вихідного дня буде. Крім того, висловлювалася думка, що це плавна підготовка до повного локдауну. Озвучувались цифри, що цей локдаун в такому песимістичному варіанті буде 10-15 грудня, в оптимістичному – 20-25 грудня на кілька тижнів”, – написав у повідомленні Руслан Марцінків.

Натомість сам мер Івано-Франківська вважає введення локдауну катастрофою, адже такі дії вдарять по бізнесу, насамперед малому та середньому.

Станом на зараз досягнуто домовленості щодо щотижневих зустрічей для обговорення ситуації та можливосту уникати локдауну чи вводити його.

Раніше повідомлялося про можливість введення локдауну через недотримання мерами міст карантину вихідного дня.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Олександра Пруднікова
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.