• Четверг 21.01.2021
  • Харьков -21°С
  • USD 28.2
  • EUR 34.15

Як під час локдауну у Харкові навчаються школярі

Общество    592
Як під час локдауну у Харкові навчаються школярі

Через локдаун харківські учні 5-11-х класів повернулись до школи в режимі онлайн. Початкові класи взагалі на канікулах.

Після 6-го онлайн-уроку одинадцятикласник Денис зазвичай навчається додатково – з репетиторами. Але сьогодні заняття відмінили й хлопець прийшов на прогулянку до Саржиного Яру. Зізнається: хоче повернутись за парту, постояти біля дошки та потеревеніти на перерві з друзями. Але і до дистанційних уроків теж звик.

Денис Бусяк, школяр

Если будет нормальное техническое оборудование, интернет хороший, камера хорошая, все вот это, то я думаю есть будущее. И те, кто, допустим, заболел, может поприсутствовать на уроке онлайн. Это будет, мне кажется, очень интересно.

Олена Котлярова – вчителька алгебри та геометрії у харківській загальноосвітній школі № 124. Каже: цього разу з колегами вигадали як покращити онлайн уроки.

Олена Котлярова, вчителька

Коллеги подсказали, что можно купить вот такую вот WEB-камеру с такой вот красивой лампочкой и подсоединились мы к ZOOM. И теперь дети все видят, все слышат и я рассказываю им, и показываю, как будто я стою возле доски, а они сидя дома все видят что я объясняю.

Реабілітологиня Катерина записує відео з вправами для очей та м’язів обличчя. Вони призначені для учнів, що навчаються за інклюзивною програмою. Жінка зізнається: спочатку було складно завести особистий канал на YOUTUBE, але зараз навчилась й знімати, й монтувати відео для дітей.

Катерина Артехова, вчителька-реабілітологиня

Сейчас берутся упражнения такого общего плана, которые ребята могут сами выполнить либо опираясь на такую подсказочку зрительную. В принципе, они подходят для всех ребят. Если это сейчас будут все делать во время дистанционного обучения, то будет хорошо для здоровья.

Директорка школи розповідає: під час карантину довелось змінити умови проведення уроків. На день не більше чотирьох. Перший урок триває 30 хвилин, другий – 25, третій – 20, а четвертий тільки 15.

Валентина Київська, директорка ЗОШ №124

Здесь меньше времени, здесь нужно быть сконцентрированным, здесь нужно подать самое важное. И научить детей, показать как дальше работать с этим материалом. А мотивация хоть на карантине, хоть не на карантине, она всегда должна быть.

Навчатися дистанційно може будь-хто. Для цього потрібно зареєструватися на сайті Всеукраїнської школи онлайн та обрати клас. За місяць до платформи приєдналися більше 60 тисяч людей. 40 тисяч із них – школярі, 17 – вчителі та ще майже 4 тисячі – вільні слухачі.

Бажаєш першим дізнаватися новини Харкова, України та світу?

Підписуйся на Telegram-канал: t.me/objectivetv, Viber-канал: https://cutt.ly/lyDk847 або Instagram: instagram.com/objectiv.tv

Автор: Руслана Богдан
×

Tакже вы можете позвонить в редакцию по телефонам (057) 763-12-12, 763-14-14 или отправить письмо.