Зеленський про катівні на Харківщині: Так чинили нацисти, так роблять рашисти
На звільнених територіях Харківської області виявлено вже понад десять катівень у різних містах та селищах.
Про це президент Володимир Зеленський розповів у вечірньому відеозверненні.
“Коли окупанти втікали, вони кинули й апарати для знущання. Навіть на звичайному вокзалі Козачої Лопані знайшли приміщення для тортур, знайшли інструменти для катувань струмом. Це просто вокзал! Катування було повсюдною практикою на окупованій території. Так робили нацисти. Так роблять рашисти“, – наголосив президент.
Зеленський запевнив, що окупанти відповідатимуть за свої злочини – і на полі бою, і в залах суду.
Також президент зазначив, що сьогодні в Ізюмі продовжились ексгумаційні роботи на місці масового поховання.
“Проводяться експертизи тіл. Отримані нові докази тортур, які застосовувалися до людей, що там поховані”, – сказав він.





