Харків’янин погорів на перепродажі гранатометів
Харків’янина підозрюють у незаконному придбанні та збуті бойових гранатометів.
42-річний чоловік купив два гранатомети на початку серпня, проте згодом вирішив перепродати їх своєму знайомому. Той погодився. За зброю чоловік попросив 6500 доларів, повідомляють у пресслужбі Харківської облпрокуратури.
Харків’янину вже повідомили про підозру за фактом незаконного придбання, носіння та збуту боєприпасів (ч. 1 ст. 263 КК України).
“Вирішується питання про причетність інших осіб до скоєння зазначеного злочину та їхнє подальше притягнення до кримінальної відповідальності”, – йдеться у публікації.
Де, з якою метою чоловік взяв зброю та чи планував заробляти на перепродажі – у повідомленні не уточнюється.





