Армія РФ вдарила ракетою по медустанові в Дніпрі, є постраждалі
Начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак повідомив наявні подробиці та попросив не розповсюджувати фейки про події в Дніпрі.
“Ракетний удар по Дніпру. Рашистські виродки поцілили по медзакладу. Є постраждалі. Інформація уточнюється“, – написав Лисак у телеграмі.
Він наголосив, що єдине перевірене джерело інформації – Дніпропетровська ОВА, і попросив не поширювати фейки.
Раніше вранці Лисак повідомляв про наслідки нічної ракетної атаки, а також нальоту “Шахедів”. На той момент було відомо про пожежу в приватному будинку та на АЗС. На заправці постраждав співробітник.





