Терехов вийшов в етер нацмарафону зі США: що відбувається в Харкові (відео)
Мер Харкова Ігор Терехов, який зараз перебуває у відрядженні в американському Далласі, в етері нацмарафону розповів про оперативну обстановку в місті.
«Дійсно, Харків перебуває під серйозними обстрілами. У порівнянні з лютим-місяцем у березні ми мали вдвічі більше обстрілів Харкова. Такі жахливі обстріли, які були і напередодні, і вчора. За ці дні було 34 влучання», — констатував міський голова.
Він нагадав, що ввечері 2 квітня 14 російських БпЛА атакували Київський район міста. Були пошкоджені приватні будинки, підземний перехід у районі Сокільників. Вдень 2 квітня БпЛА «Молния» влетів у шістнадцятиповерхівку у тому ж Київському районі. Постраждали п’ятеро людей, зокрема 10-річний хлопчик, який зараз перебуває у стані середньої тяжкості.
«Ми оперативно закрили всі контури, під’єднали до комунікацій міських. Люди там проживають», — відповів на питання про стан пошкодженої шістнадцятиповерхівки мер.
Відео: національний телемарафон “Єдині новини”
Нагадаємо, 2 квітня Терехов повідомив, що зустрівся з мером американського Далласа Еріком Джонсоном та виступив перед депутатами місцевої міської ради.





