• Вс 11.05.2025
  • Харьков  +11°С
  • USD 41.51
  • EUR 46.89

У Харкові лікарню тимчасово закрили на дезінфекцію

Общество   

Харківську міську лікарню №13 зачинили. Тимчасово пацієнтів тут не прийматимуть. Це необхідно, аби продезінфікувати заклад. У міськраді пояснили, що до лікарні доправляли хворих на COVID-19, окрім цього заразилися 13 медпрацівників. Дезінфекція проводиться, аби убезпечити майбутніх пацієнтів.

Подробиці в матеріалі Вікторії Яковенко.

 

 

Автор: Вікторія Яковенко
Популярно

Вы читали новость: «У Харкові лікарню тимчасово закрили на дезінфекцію»; из категории Общество на сайте Медиа-группы «Объектив»

  • • Больше свежих новостей из Харькова, Украины и мира на похожие темы у нас на сайте:
  • • Воспользуйтесь поиском на сайте Объектив.TV и обязательно находите новости согласно вашим предпочтениям;
  • • Подписывайтесь на социальные сети Объектив.TV, чтобы узнавать о ключевых событиях в Украине и вашем городе;
  • • Дата публикации материала: 14 мая 2020 в 20:45;
  • Корреспондент Вікторія Яковенко в данной статье раскрывает новостную тему о том, что "Харківську міську лікарню №13 зачинили. Тимчасово пацієнтів тут не прийматимуть. Це необхідно, аби продезінфікувати заклад. У міськраді пояснили, що до…".