Зміни у правилах рибальства на Харківщині
Обмеження у правилах рибальства — знято. 10 червня на Харківщині закінчився нерестовий період. Тепер рибалити дозволено з човна і вудками всіх видів. Інспектори рибоохоронного патруля підбили підсумки операції «Нерест»: майже три сотні порушень.
Подробиці в матеріалі Вікторії Яковенко.





