Харківщиною — автівкою: керманичі вінтажних машин влаштували ралі
Два десятки ретро-автівок проїхали Харківщиною, аби популяризувати місцевий туризм. Усього подолали 300 триста кілометрів. Стартували і фінішували у суботу на майдані Свободи. Як пояснили керманичі, їхні «залізні ластівки» вже застоялись у гаражах через карантин. Тож вирішили показати себе.
Подробиці в матеріалі Руслани Богдан.





