Понад 30 населених пунктів на Харківщині взяли під контроль ЗСУ – Зеленський
Наразі ЗСУ звільнили та взяли під контроль понад 30 населених пунктів Харківської області, повідомив у вечірньому відеозверненні президент Володимир Зеленський.
За його словами, у частині сіл регіону проводяться заходи щодо убезпечення територій.
“Поступово беремо під контроль нові населені пункти – усюди повертаємо український прапор та захист усім нашим громадянам”, – сказав президент.
Також Зеленський закликав мешканців звільнених територій повідомляти будь-яку інформацію про злочини окупантів.
“Підрозділи Національної поліції повертаються у звільнені населені пункти Харківщини. Хочу подякувати сьогодні нашим розвідникам, нашим спецслужбовцям, які вкотре проявили себе дуже результативно у вигнанні ворога. Дякую. Дякую і бійцям 14-ї окремої механізованої бригади ім. князя Романа Великого. Командувач на Харківському напрямку особливо відзначив героїчні дії хлопців цієї бригади”, – сказав президент.





